واگذاری سایت رزرواسیون بلیط هواپیما


واگذاری سایت و سیستم رزرواسیون پرواز

 

آژانس مسافربری آسمان سیر فرصتی استثنائی را فراهم کرده است تا تعداد زیادی از افراد مستعد جویای کار علاوه بر اشتغال به صورت پاره وقت و یا تمام وقت به کسب درآمد چشمگیر و قابل توجهی دست بیابند تا علاوه بر تولید شغل قدمی در راه ریشه کن شدن بیکاری برداشته باشد. لذا آسمان سیر اقدام به واگذاری سایت و سیستم رزرواسیون بلیط پرواز های چارتر و سیستمی می نماید.

از تمامی متقاضیان جویای کار در سراسر کشور، مدیران آژانس ها، کارمندان دفاتر هواپیمایی، دانشجویان، (حتی بانوان عزیز خانه دار جهت شغل دوم و شغل خانگی) و... دعوت به عمل می آید از این فرصت استثنایی و محدود استفاده نمایند.


سیستم رزرواسیون پرواز چیست؟

آسمان سیر سایتی را در اختیار شما قرار می دهد که به کمک آن میتوان به راحتی بلیط چارتر و سیستمی هواپیما تهیه و کسب درامد کنید.

ادرس سایت ما؟

دامنه (آدرس سایت) سایت را خودتان انتخاب و برند خود را می سازید! به عنوان مثال میتوانید نام آژانس خود را آدرس سایت تان قرار دهید مثل آسمان سیر: www.asemansair.ir 

چگونه کسب درامد کنیم؟

هیچ کاری نیاز نیست انجام دهید!!! از فروش هر بلیط توسط سایت شما مبلغی (حداقل 8700 تومان) به حساب شما واریز می شود و فرقی نمی کند که خودتان یا مشتریان شما خرید کنند.

لازم به ذکر است میزان سود دریافتی از فروش هر بلیط را خودتان تعیین می کنید که حداقل آن 8700 تومان می باشد یعنی کمتر از آن مبلغ را نمی توانید انتخاب کنید ولی بیشتر از آن به اختیار شماست. 

تخمین درامد شما:

به عنوان مثال در صورتی که شما میزان سود دریافتی خود را 10,000 تومان قرار دهید و در روز به طور متوسط حداقل 10 بلیط توسط سایت شما بفروش برسد درامد ماهیانه شما 3,000,000 تومان خواهد بود که با کمی تلاش می توانید درامدی بسیار چشمگیر تر کسب کنید.

مطمئنا  آژانس ها و مراکز فروش بلیط و همچنین هتل ها ، رستوران ها ، سفره خانه ها ، سایت های بزرگ و وبلاگ ها ، کافی نت ها ، خدمات کامپیوتری ها وحتی سوپر مارکت ها و گیشه های روزنامه فروشی ؛ به ترتیب پتانسیل بیشتری در بدست آوردن فروش بالا در این کسب و کار خواهند داشت.

چگونگی دریافت سود فروش؟

شما می توانید سود فروش خود را هر 15 روز یکبار دریافت کنید که مجموعا در هر ماه 2 بار میتوانید درخواست واریز وجه را داشته باشید.

توجه:

قابل ذکر است  مشخص کردن سود پرواز های چارتری با خود نماینده می باشد. بنابر سود مشخص شده که حداقل آن 8700 ت و حداکثر آن طبق رقابت با دیگر همکاران است، مبلغ 4000 تومان از سود هر پرواز چارتری ای که از سیستم نماینده رزرو شده است بابت هزینه هایی امثال تماس گویای سیستمی تایید رزرو بلیط و پیامک تایید رزرو بلیط و مالیات ها کسر خواهد شد بنابراین سود مشخص شده را باید با توجه به مبلغ کسر شده معین شود. بعنوان مثال : سود مشخص شده نماینده 12000ت می باشد هزینه هایی از وی کسر میشود که حدود 4000 ت میباشد، سود خالص نماینده 8000 ت از هر پرواز چارتری می باشد.

توجه:

پرواز های سیستمی هیچ سودی نخواهد داشت و فقط جنبه کار راه اندازی مسافر را دارد.

چگونه مشتری جذب کنیم؟

 نماینده مجاز است از هر روش تبلیغی از قبیل تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در فضای مجازی ( تلگرام - اینستاگرام و...)، پخش تراکت، بازاریابی حضوری و ...  برای تبلیغات خود استفاده نماید.

 

چگونگی پشتیبانی؟

شما تنها نماینده فروش ما هستید و همکاران ما در واحد پشتیبانی در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در فروش و استرداد بلیط برای نماینده آماده پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته می باشند.

 

شرایط اخد نمایندگی:

1. داشتن حداقل 18 سال تمام.

2. داشتن کامپیوتر یا لپ تاپ متصل به اینترنت پر سرعت.

3. داشتن حساب نزد یکی از بانک های عضو شبکه شتاب. (جهت واریز سود فروش)

4. پرداخت مبلغ 1849500 تومان.

5. ارسال مدارک اهراز هویت شامل: اسکن پشت و روی کارت ملی - صفحات اول و دوم شناسنامه 


جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  


توجه: کاربران عزیز جهت اخذ نمایندگی فروش بلیط و ثبت نهایی آن لطفا ابتدا پرداخت را انجام داده و سپس  فرم زیر را به همراه مدارک خود تکمیل و برای ما ارسال کنید.


دریافت فایل

 


همچنین میتوانید با شماره گیری کد زیر نسبت به پرداخت وجه از طریق درگاه موبایلی اقدام نمائید:

8# 0 2 0 8 * 9 9 9 * 8 8 7 *


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.